Kto wie? Może to najmniejsza rozgłośnia radiowa świata? Ale tworzona z pasją i nastawiona na rozwój. Na początku, przez 22 godziny na dobę, nadawać będziemy przedewszystkim „ciszę i spokój” ale w najwyższej jakości i bez reklam! 🙂 Za to wieczorami, od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20:00 przywitam się z Państwem i poprowadzę tematyczne audycje autorskie : world music, jazz, ciężkie brzmienia, muzyka akustyczna, folk : („Jazz jest jak przysiady…” / „Dźwięki z drewna” / „No to hop! do kotła!” / „Park Rock” / „Radiomapa muzyki świata”.

Będą również rozmowy z gośćmi i muzyczne sesje TRIFOPARK’u. Od poniedziałku do czwartku, o godzinie 21:00 „Playlista Trifoparku” W piątki o godzinie 20:00 playlista specjalna – subiektywnie taneczna „Trifoparty” czyli wieczorny wstęp do „ weekendowych szaleństw” 

W soboty o godz 11:00 audycja tworzona przez międzypokoleniową redakcję 🙂 „Rodzinny Domek Wariatów” -Trifo, Nela i Zuzia (regularność audycji stoi pod znakiem zapytania, ponieważ, redaktorki mogą nie mieć czasu lub ochoty) oraz kolejna weekendowa propozycja „Trifozaur – pojawia się z nienacka” i jak sama nazwa wskazuje – audycja będzie się pojawiała znienacka.(będę informował).

Zaczynamy spokojnie, ale z czasem pojawiać się będą kolejne audycje, tematy i prowadzący.

Pozdrawiam

Maciej Trifonidis