TRIFONIDIS Production

Kreacja nowych podmiotów kulturalnych, produkcja i koordynacja wydarzeń kulturalnych, koncertów, festiwali, warsztatów, projektów specjalnych, działań multimedialnych, eventów promocyjnych. Muzyka ilustracyjna, nagrania audio/video, impresariat artystyczny.

Maciej Trifonidis – multiinstrumentalista, animator kultury, producent, organizator, koordynator wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych. Wydawca, producent muzyczny, redaktor radiowy, realizator dźwięku, kompozytor, pisarz, inicjator projektów (edukacyjnych, kulturalnych, muzycznych, interdyscyplinarnych). Założyciel zespołów i orkiestr muzycznych.

Magdalena Dudek – urodzona w Krakowie, na świat wywołana przez Elvisa i utwór „Love Me Tender”, w noworoczny poranek. Od 2012 pracuje w Magazynie Perkusista (redaktor, tłumacz, korektor, dyrektor marketingu). Od 2022 redaktor w TRIFOPARK’u (audycja „Odważna albo Głupia). Koordynator i producent wydarzeń artystycznych oraz specjalista ds. promocji. Z zamiłowania majsterkowicz-technik, twórca biżuterii i prekursor „spoizmu”
w sztukach plastycznych (rękodzielnictwo).

PARK DŹWIĘKÓW – ODKRYWANIE MUZYKI

Park Dźwięków – Odkrywanie Muzyki – przestrzeń stworzona dla kreacji projektów artystycznych, kulturalnych i edukacyjnych.

Zajęcia umuzykalniające to interaktywna wycieczka dookoła świata, podczas której uczestnicy poznają ciekawe instrumenty pochodzące z wielu odległych krajów, usłyszą ich brzmienie i dowiedzą się, jaką muzykę się na nich wykonuje. Odkryją, że grać można nie tylko na prawdziwych instrumentach, ale również na wielu przedmiotach codziennego użytku.

Charakter każdych warsztatów i metody dydaktyczne dopasowywane są odpowiednio do grupy odbiorców.

Podczas zajęć korzystamy z profesjonalnych, wysokiej klasy instrumentów muzycznych.

Zajęcia muzyczne wspomagają i rozwijają: koordynację ruchową, zmysł słuchu, pamięć, wyobraźnię, kreatywność, śmiałość, otwartość, ciekawość, integrację, zdolność logicznego myślenia, uwrażliwienie na piękno, pracę w grupie.

Park Dźwięków Odkrywanie Muzyki na Facebook

PRZYCZEPA KULTURY

Przyczepa Kultury to tak naprawdę dom kultury na kółkach, mobilne centrum kultury.
Możemy dotrzeć wszędzie i przywieźć wartościowe projekty kulturalne i edukacyjne: koncerty, spektakle, mini kino, warsztaty muzyczne, malarskie, fotograficzne, teatralne, a nawet radiowe.

Przyczepa Kultury to również studio nagrań, studio radiowe, pracownia wideo i mały salonik dyskusyjny. To także zajęcia dla dzieci, rodzin – rozrywka i nauka przez zabawę.

Każde miejsce ma inne potrzeby, a nasz zespół potrafi przygotować odpowiednio dopasowane do nich programy.

Jesteśmy grupą animatorów kultury, artystów, edukatorów i od lat tworzymy projekty związane z tymi dziedzinami.

Prowadzimy również impresariat, studio nagrań, radio internetowe oraz studio produkcji wideo.

Działamy na terenie całego kraju! Możemy również dotrzeć do małych miejscowości wraz z naszą Przyczepą Kultury!

Przyczepa Kultury na Facebook