Audycje

Poniedziałki o godz 20:00 „Jazz jest jak przysiady…”

Audycja nieprzewidywalna i bez ograniczeń. Dużo dobrej muzy i w sumie mało jazzu :), dużo kultury, sportu, trochę smakołyków lub dieta, ale też odrobina rozważań, przemyśleń i absurdalnych skojarzeń. Czasem się pośmiejemy, a czasem nie. Będziemy tańczyć, odpoczywać lub pędzić, daleko, daleko, przed siebie! Czyli o wszystkim i o niczym? Trochę tak 🙂 ale to taki intelektualno – fizyczny „bigos” Oczywiście bardzo smakowity i vege 🙂

Wtorki o godz 20:00 „Dźwięki z drewna”

Audycja o muzyce akustycznej, w której dominują instrumenty strunowe, czyli zero kabelków, efektów, wzmacniaczy, a wszystko naturalnie, czyściutko i akustycznie… lub czasem brudniutko… Będzie new acoustic, folk, ethno, bluegrass, americana, country, gypsy swing, ethno, folk, klasyka.

Środy o godz 20:00 „No to hop! do kotła!”

Audycja, podczas której rosną długie włosy, a my wskakujemy w T-shirty ulubionych zespołów, dzinsówki czy ramoneski. Pijemy piwo, patrzymy groźnie a przerażona rodzina ucieka do sąsiadów. Ciężkie brzmienia: trash , speed, core, death, industrial i inne kierunki w ciężkiej muzie. Powroty do przeszłości, ale również wszystko to co ciekawego w obecnej muzie. Wymiennie z „Park Rock”

Środy o godz 20:00 „Park Rock”

Audycja o muzyce punk rockowej, hard core, alternatywnej. Wymiennie z „ No to hop! Do Kotła!”

Czwartki o godz 20:00 „ Radiomapa muzyki świata

Audycja o muzyce świata, kulturze, ciekawych miejscach, ludziach oraz osobiste ethno wycieczki palcem po mapie.

Piątki o godz 20:00 „Trifoparty” subiektywnie taneczna playlista na rozgrzewkę…

Piąteczek! Czyli czas na tańce i zabawę! W każdy piątek Piąteczek! Czyli czas na tańce i zabawę! W każdy piątek o godzinie 20:00 Redaktor Trifonidis zaprezentuje utwory taneczne ( subiektywna ocena, ale ja tańczę przy tym) i wykona kilka przygotowanych układów choreograficznych oraz szereg innych, improwizowanych wygibasów. Tego Państwo nie zobaczą, bo to radio, ale musicie zaufać, że tak się stanie. Godzina z Trifoparkową muzą na rozgrzewkę, przed nocnym szaleństwem…

Soboty o godz 11:00 „Rodzinny Domek Wariatów” – Trifo, Nela i Zuzia.

Rodzinna audycja, łącząca pokolenia, w której wydarzyć się może wszystko i możemy nad tym nie zapanować, gdyż grono redaktorskie jest absolutnie nieprzewidywalne… Będą ulubione szlagiery młodych redaktorek i starego redaktora. Zapraszają Redaktorka Nela, Redaktorka Zuzia i Redaktor Tata (regularność audycji stoi pod znakiem zapytania, ponieważ, redaktorki mogą nie mieć czasu lub ochoty).

Trifozaur – pojawia się z nienacka”

„Trifozaur” pojawia się z nienacka, jak sama nazwa wskazuje – będzie pojawiał się z nienacka. 

Playlista TRIFOPARK’u” – codziennie od poniedziałku do piątku, godzina 21:00