Maciej Trifonidis –  animator kultury, producent wydarzeń artystycznych,  inicjator projektów kulturalnych, muzycznych, interdyscyplinarnych i edukacyjnych. Producent muzyczny, kompozytor multiinsturmrntalista,  wydawca i redaktor radiowy. Założyciel TRIFOPARK,u.

AUDYCJE:

„Jazz jest jak przysiady…”  Audycja  nieprzewidywalna i bez ograniczeń. Dużo dobrej muzy, kultury, sportu, ale też odrobina rozwżań, przemysleń i absurdalnych skojażeń. Czasem się posmiejemy, a czasem nie.  Będziemy tańczyć, dpoczywać lub pędzić, daleko, daleko, przed siebie!  Czyli o wszystkim i o niczym? Trochę tak 🙂 ale to taki intelektualno – fizyczny „bigos”Oczywiscie  smakowity i vege 🙂 

„Dźwięki z drewna” – new acoustic / folk. Audycja o muzyce akustycznej, w której dominują instrumenty strunowe, czyli zero kabelków, efektów, wzmacniaczy, a wszystko naturalnie, czyściutko i akustycznie… lub czasem brudniutko… Będzie new acoustic, folk, ethno, bluegrass, americana, country.

„No to hop! do kotła!” – Ciężkie brzmienia. Audycja, podczas której rosną  długie włosy, a my wskakujemy w t-shirty ulubionych zepołów, dzinsówki czy ramoneski. Pijemy piwo, patrzymy groźnie a przeraźona rodzina ucieka do sąsiadów. Ciężkie brzmienia: trash , speed, core, death, industrial i inne kierunki w ciężkiej muzie. Powroty do przeszłości, ale również wszystko to co ciekawego w obecnej muzie.  

Park Rock” – punk rock/hard core/alternatywna. Audycja o muzyce punk rokowej, hard core, alternatywnej.

„ Radiomapa muzyki świata” – muzyka etniczna. Audycja o muzyce świata, kulturze, ciekawych miejscach, ludziach i „wycieczki osobiste”

 „Trifoparty” Playlista. Piąteczek! Czyli czas na tańce i zabawę! W każdy piątek o godzinie 21:00 Redaktor Trifonidis zaprezentuje utwory taneczne ( subiektywna ocena) i wykona kilka przygotowanyh układów choreograficznych oraz szereg innych, improwizowanych wygibasów.  Tego Państwo nie zobaczą, bo to radio, ale musicie zaufać, że tak się stanie. Godzina z Trifoparkową muzą na rozgrzewkę, przed nocnym szaleństwem.

„Rodzinny Domek Wariatów” – Trifo, Nela i Zuzia. Rodzinna audycja, łącząca pokolenia, w której wydarzyć się może  wszystko i możemy nad tym nie zapanować, gdyż grono redaktorskie jest absolutnie nieprzewidywalne. Bedą ulubione szlagiery mlodych redaktorek i starego redaktora. Zapraszają Redaktorka Nela, Redaktorka Zuzia i Redaktor Tata.

 „Trifozaur” – czyli podsumowanie tygodnia – blog radiowy. „Trifozaur” podsumowanie tygodnia, oko na nadchodzacy tydzień, ciekawostki kulturalne i pełen relaks.